Ostrze tnące, nóż do kosiarki, 42cm, Black+Decker [A6322-XJ] do BEMW481
-
Producent:
-
Kod producenta:A6322-XJ
38,70zł brutto
31,46zł netto
43,52zł
Promocja trwa do 30.09.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 387 pkt. |
Ostrze tnące, nóż do kosiarki, 42cm, Black+Decker [A6322-XJ] przeznaczony do BEMW481
Oryginalny nóż o długości 42 cm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Ostrze tnące, nóż do kosiarki, 42cm, Black+Decker [A6322-XJ] do BEMW481
- oryginalny nóż do kosiarki, o długości 42 cm,
- ostrze tnące może być stosowane w kosiarce BLACK+DECKER BEMW481
| długość całkowita: | 420 mm |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 5035048692530 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| długość opakowania: | 44.5 cm |
| szerokość opakowania: | 11.1 cm |
| wysokość opakowania: | 1.9 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
