Ostrze tnące, nóż do kosiarki, 32cm, Black+Decker [A6323-XJ] do BEMW351
-
Producent:
-
Kod producenta:A6323-XJ
29,50zł brutto
23,98zł netto
31,91zł
Promocja trwa do 30.09.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 10
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 295 pkt. |
Ostrze tnące, nóż do kosiarki, 32cm, Black+Decker [A6323-XJ] do BEMW351
Oryginalny nóż o długości 32 cm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Ostrze tnące, nóż do kosiarki, 32cm, Black+Decker [A6323-XJ] do BEMW351
- oryginalny nóż do kosiarki, o długości 32 cm,
- ostrze tnące może być stosowane w kosiarce BLACK+DECKER BEMW351
| długość całkowita: | 320 mm |
| przeznaczone do narzędzia: | BEMW351 |
| EAN: | 5035048715307 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.25 kg |
| długość opakowania: | 33.5 cm |
| szerokość opakowania: | 5.5 cm |
| wysokość opakowania: | 3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
