ostrze tnące 48cm, nóż do kosiarki DCMWSP564, DeWalt [DT20671-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT20671-QZ
Stan magazynowy: 22
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 495 pkt. |
Ostrze tnące, nóż tnący firmy DeWalt [DT20671-QZ] dedykowany do kosiarki DCMW564.
Oryginalny nóż o długości 48cm wykonany ze stali wysokiej jakości,
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Ostrze tnące, nóż tnący firmy DeWalt [DT20671-QZ]:
- oryginalny nóż o długości 48cm wykonany ze stali wysokiej jakości,
- może być stosowane w kosiarce DCMW564,
| długość całkowita: | 480 mm |
| EAN: | 5035048692202 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.54 kg |
| długość opakowania: | 51.50 cm |
| szerokość opakowania: | 5.00 cm |
| wysokość opakowania: | 2.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
