ostrze do sekatora akumulatorowego DCMPP568, DeWalt [DCMPPRB1-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCMPPRB1-QZ
Stan magazynowy: 10
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 545 pkt. |
Zapasowe ostrze tnące DeWalt DCMPPRB1-QZ, wykonane z wysokiej jakości stali, zabezpieczone antykorozyjnie.
Ostrze tnące przeznaczone do sekatora DeWALT DCMPP568
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zapasowe ostrze tnące DeWALT [DCMPPRB1-QZ]:
- ostrze z powłoką nieprzywierającą, łatwe do czyszczenia,
- zapewnia gładkie cięcie,
- ostrze tnące przeznaczone do sekatora DeWALT DCMPP568
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 5035048796849 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.07 kg |
| długość opakowania: | 13.50 cm |
| szerokość opakowania: | 7.80 cm |
| wysokość opakowania: | 1.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
