ostrze do piły japońskiej Bahco [PC-9-9/17-PS-B] ProfCut, dwustronne, długość 240mm
-
Producent:
-
Kod producenta:PC-9-9/17-PS-B
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 983 pkt. |
Profesjonalne, dwustronne ostrze firmy BAHCO model PC-9-9/17-PS-B z serii ProfCut do piły ręcznej typu japońskiego o symbolu PC-9-9/17-PS.
Ostrze z jednej strony posiada uzębienie JT do precyzyjnego i ukośnego cięcia drewna jak i rurek plastikowych, z drugiej strony uzębienie progresywne RT do cięcia zgrubnego, szczególnie polecana do cięcia drewna wzdłuż przebiegających w drzewie włókien. Długość wymiennego brzeszczotu 250mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.ostrze do piły japońskiej Bahco [PC-9-9/17-PS-B]
- dwustronne ostrze do piły "japońskiej" PC-9-9/17-PS, do cięcia dokładnego, do drobnych, ukośnych i krzyżowych cięć
- uzębienie JT z jednej strony krawędzi od precyzyjnego i ukośnego cięcia drewna jak i rurek plastikowych
- druga krawędź o uzębieniu progresywnym RT do cięcia zgrubnego, szczególnie polecana do cięcia drewna wzdłuż przebiegających w drzewie włókien
- giętkość brzeszczotu umożliwia przycinanie detalu blisko powierzchni innego detalu
parametry ostrza do piły japońskiej Bahco PC-9-9/17-PS-B:
- długość ostrza piły: 240 mm,
- szerokość ostrza: 0,5 mm
- szerokość rzazu: 0,75 mm,
- podziałka zębów: 8/9 i 16/17 zębów/cal,
- waga: 115 g.
| długość ostrza: | 240 mm |
| waga: | 115 g |
| liczba zębów na cal: |
|
| rodzaj zębów: | hartowane |
| przeznaczenie: |
|
| typ zębów: |
|
| EAN: | 7311518285593 |
| wymienny brzeszczot: | tak |
| kraj produkcji: | Japonia |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.120 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
