organizer z 9 szufladami, stojący lub do powieszenia, Stanley [1-93-978]
-
Producent:
-
Kod producenta:1-93-978
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 559 pkt. |
Organizer stojący lub do powieszenia Stanley 1-93-978, z 9 wysuwanymi szufladami do przechowywania wszelkiego rodzaju niewielkich narzędzi ręcznych oraz akcesoriów jak np. miary zwijane, śruby, nakrętki, podkładki, wiertła, kołki rozporowe, itp.
Mocny, wytrzymały organizer, który można postawić na blacie, półce lub powiesić - w tylnej części znajdują się specjalne otwory do zawieszenia.
Organizer może być łaczony z pozostałymi organizerami z szufladami (1-93-980, 1-93-981) i zbudować w ten sposób pojemy regał do przechowywania.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Organizer stojący lub do powieszenia Stanley [1-93-978]:
- organizer / regał z 9 wyjmowanymi szufladami,
- szuflady sprawdzą się do przechowywania wszelkiego rodzaju niewielkich narzędzi ręcznych oraz akcesoriów jak np. miary zwijane, śruby, nakrętki, podkładki, wiertła, kołki rozporowe, itp.,
- przezroczyste szuflady umożliwiają szybką identyfikację zawartości,
- sztywna konstrukcja z wytrzymałego tworzywa zapewnia trwałość i długie użytkowanie,
- organizer można postawić na blacie, półce lub powiesić - w tylnej części znajdują się specjalne otwory do zawieszenia,
- można go też łączyć z pozostałymi organizerami z szufladami (1-93-980, 1-93-981) i zbudować w ten sposób pojemy regał do przechowywania,
- organizer dostarczany jest bez zawartości widocznej na zdjęciach.
PARAMETRY TECHNICZNE ORGANIZERA STOJĄCEGO STANLEY [1-93-978]:
- liczba szuflad: 9 szt.,
- wymiary (D x S x W): 153 x 364 x 221 mm,
- waga: 1,1 kg
| na wyposażeniu: | 9 wyjmowanych szuflad |
| opakowanie: | bez opakowania |
| EAN: | 3253561939785 |
| system opakowań: | STANLEY |
| kraj produkcji: | Malezja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.1 kg |
| długość opakowania: | 37.5 cm |
| szerokość opakowania: | 16.3 cm |
| wysokość opakowania: | 22 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
