organizer regulowany 11" ESSENTIAL Stanley [STST81680-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:STST81680-1
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 248 pkt. |
Organizer 11" ESSENTIAL Stanley [STST81680-1] z wyjmowanymi przegródkami i z praktycznym zaokrąglonym dnem.
Wykonany z tworzywa o dużej wytrzymałości, przeznaczony do przechowywania drobnych narzędzi i akcesoriów.
Przezroczysta pokrywa ułatwia szybkie odnalezienie potrzebnych narzędzi bądź akcesoriów, a jej specjalna konstrukcja utrzymuje zawartość na miejscu podczas przenoszenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Organizer regulowany 11" ESSENTIAL Stanley [STST81679-1]:
- kompaktowy organizer 11" z serii ESSENTIAL wyposażony w 17 przegródek,
- posiada również wyjmowane przegródki umożliwiające indywidualną organizację małych części i akcesoriów, dopasowaną do potrzeb,
- zaokrąglone dno oraz krawędzie dolne przegródek ułatwiają wyjmowanie małych części, które mogą być trudne do wyjęcia,
- organizer posiada naniesioną na pokrywie podziałkę do szybkich i łatwych pomiarów,
- konstrukcja z polipropylenu o wysokiej odporności na uderzenia, zapewniająca dodatkową trwałość i ochronę,
- wbudowany uchwyt ułatwia przenoszenie organizera,
- wymiary organizera (D x S x W): 27 x 18,9 x 4,6 cm.
| wymiary: | 270 x 189 x 46 mm |
| długość: | 0,27 m |
| EAN: | 3253561816802 |
| system opakowań: | STANLEY |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 189 mm |
| wysokość: | 46 mm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
