organizer dwupoziomowy, SORTMASTER, Stanley [STST1-75540]
-
Producent:
-
Kod producenta:STST1-75540
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1166 pkt. |
Wytrzymała, 2-poziomowa skrzynia / organizer SORTMASTER Stanley STST1-75540, z 12 wyjmowanymi pojemnikami na drobne narzędzia i akcesoria i przezroczystą pokrywą w górnej części i regulowanymi przegródkami w części dolnej.
Wyprodukowany z wytrzymałego tworzywa organizer z przezroczystą pokrywą ułatwiającą szybkie odnalezienie potrzebnych narzędzi bądź akcesoriów. Specjalna konstrukcja pokrywy utrzymuje zawartość na miejscu podczas przenoszenia
Zatrzaski boczne umożliwiają łączenie kilku takich samych organizerów, co ułatwia ich przechowywanie i przenoszenie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Organizer dwupoziomowy, SORTMASTER, Stanley [STST1-75540]:
- 2-poziomowy organizer z zatrzaskami bocznymi umożliwiającymi łączenie kilku takich samych organizerów razem, co ułatwia ich przenoszenie,
- podzielony jest na 2 części ułatwiające segregację zawartości pozwalającej przechowywania różnej wielkości narzędzi i akcesoriów:
- w górnej części z przezroczystą pokrywą znajduje się 12 wyjmowanych pojemników w 2 różnych rozmiarach, przeznaczonych do przechowywania akcesoriów i drobnych części takich jak materiały mocujące, narzędzia pomiarowe, bity, wiertła, itp.,
- dolna przestrzeń podzielona na 5 części wyposażona jest w 4 dodatkowe przegródki umożliwiające dopasowanie wnętrza skrzynki do przechowywanych narzędzi, - tylne nóżki zapewniają stabilność po przesunięciu górnej części,
- konstrukcja pokrywy unieruchamia wszystkie komory, co zabezpiecza akcesoria w pojemnikach przed wysypywaniem się,
- system zatrzasków bocznych umożliwia łączenie takich samych organizerów,
- duży i wygodny składany uchwyt umożliwia wygodny i bezpieczny transport,
- organizer dostarczany jest bez zawartości widocznej na zdjęciach.
PARAMETRY TECHNICZNE ORGANIZERA SORTMASTER, STANLEY [STST1-75540]:
- maksymalne obciążenie: 5 kg,
- pojemność: 10,55 L,
- liczba pojemników: 12 szt.,
- wymiary (D x S x W): 295 x 400 x 138 mm,
- waga: 1,8 kg
- walizka systemowa: tak
| na wyposażeniu: | 12 wyjmowanych pojemników na akcesoria |
| wymiary: | 295 x 400 x 138 mm |
| opakowanie: | bez opakowania |
| EAN: | 3253561755408 |
| pojemność : | 10,55 l |
| kraj produkcji: | Izrael |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.84 kg |
| długość opakowania: | 39.6 cm |
| szerokość opakowania: | 29.5 cm |
| wysokość opakowania: | 13.4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
