Akumulatorowy opryskiwacz plecakowy 15L, 18V XR, DEWALT [DCCS1100N-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCCS1100N-XJ
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 14990 pkt. |
Akumulatorowy opryskiwacz plecakowy 15L, 18V XR, DEWALT [DCCS1100N-XJ], dostarczany bez akumulatora i ładowarki, pakowany w kartonie.
Akumulatorowy spryskiwacz plecakowy przeznaczony do chemicznych oprysków posadzek betonowych i szalunków.
Doskonale sprawdza się przy aplikacji olejów formierskich, środków do odspajania szalunków, związków utwardzających oraz preparatów ograniczających parowanie.
Wyposażony jest w 15-litrowy zbiornik, regulację przepływu do 3 l/min oraz ciśnienie natrysku do 10 barów.
Ergonomiczne szelki, perforowany panel tylny i elastyczny wąż zapewniają wygodę podczas długotrwałej pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowy opryskiwacz plecakowy 15L, 18V XR, DEWALT [DCCS1100N-XJ]
- akumulatorowy spryskiwacz plecakowy zaprojektowany do wykonywania chemicznych oprysków posadzki betonowej i szalunków,
- jest odpowiedni do olejów formierskich, środków do odspajania szalunków, związków utwardzających oraz środków ograniczających parowanie,
- posiada zbiornik o pojemności 15 litrów z uchwytem na lancę,
- elastyczny wąż o długości 1,4 metra pozwala na swobodną pracę,
- urządzenie zapewnia ciśnienie natrysku do 10 barów (150 PSI) oraz 10-stopniową regulację przepływu do 3 L/min,
- korzystając z akumulatora DCBP518 (sprzedawanego osobno), opryskiwacz pokryje do 8 400 m², rozpylając 264 L środka chemicznego na jednym ładowaniu,
- na rękojeści znajduje się włącznik z blokadą do pracy ciągłej, 3-stopniowy wskaźnik stanu akumulatora oraz uchwyt do zawieszenia rękojeści na pasie,
- wygodne szelki o wysokiej widoczności minimalizują zmęczenie podczas długotrwałej pracy,
- szelki oraz tylni panel są perforowane, co zapewnia lepszą wentylację,
- opryskiwacz dostarczany jest bez akumulatora i ładowarki, pakowany w kartonie,
PARAMETRY TECHNICZNE SPRYSKIWACZA DEWALT [DCCS1100N-XJ]
- napięcie zasilania: 18V XR,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
-
maksymalne ciśnienie: 10 bar (150 PSI),
- maksymalny zasięg oprysku: 11 m,
- maksymalny przepływ: 3 L/min,
- maksymalna temperatura wody: 40 ℃,
- minimalna temperatura wody: 4 ℃,
-
pojemność zbiornika: 15 L,
-
długość węża: 1,4 m,
- wymiary (D x S x W): 380 x 236 x 558 mm,
- waga bez akumulatora i płynu: 9 kg,
- waga z akumulatorem i płynem: 24 kg,
WYPOSAŻENIE SPRYSKIWACZA DEWALT [DCCS1100N-XJ]
- lanca,
- adapter kątowy,
- 6 rodzajów dysz,
| długość węża [m]: | 1,4 |
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga kg: | 9 kg |
| na wyposażeniu: | lanca, adapter kątowy, 6 rodzajów dysz, |
| wymiary: | 380 x 236 x 558 mm |
| pojemność zbiornika: | 15 l |
| opakowanie: | karton |
| maksymalne ciśnienie: | 10 bar |
| EAN: | 5035048838198 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 10 kg |
| długość opakowania: | 63.7 cm |
| szerokość opakowania: | 46.4 cm |
| wysokość opakowania: | 35.3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
