ołówek stolarski owalny [540/24-100]
-
Producent:
-
Kod producenta:540/24-100
Stan magazynowy: 89
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 46 pkt. |
ołówek stolarski, czerwony o kształcie owalnym 240mm [540/24-100] do posiada wysokiej jakości wkład grafitowy o twardości 2H
ołówek wykonany jest z drewna pochodzącego z lasów ekologicznych, ma dużą odporność na złamanie
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.ołówek stolarski, czerwony o kształcie owalnym 240mm [540/24-100] do posiada wysokiej jakości wkład grafitowy o twardości 2H
ołówek wykonany jest z drewna pochodzącego z lasów ekologicznych, ma dużą odporność na złamanie
| EAN: | 4260056152603 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| kolor: | szary |
| masa z opakowaniem: | 0.01 kg |
| długość opakowania: | 24 cm |
| szerokość opakowania: | 1.3 cm |
| wysokość opakowania: | 0.9 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Pica Marker GmBH ul. Picastrasse 5 91356 Kirchehrebach, Germany e-mail: stephan.moeck@pica-marker.com |
