okulary ochronne lekko przyciemniane, COMFORT SEAL, In/Outdoor, Stanley [SY180-9D]
-
Producent:
-
Kod producenta:SY180-9D
Stan magazynowy: 22
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 419 pkt. |
Okulary ochronne COMFORT SEAL, In/Outdoor, STANLEY SYE17-20D, ze szkłami lekko przyciemnianymi, doskonale sprawdzą się do pracy zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz, np. na budowie.
Gumowe noski oraz zintegrowana osłona brwi z miękkiej gumy zapewniają dobre dopasowanie i pozwalają zapewnić ochronę oczu na budowie czy w warsztacie. Pełne oprawki zwiększają wytrzymałość okularów.
Okulary posiadają bardzo dobrą ochronę przeciw promieniowaniu UVA/UVB, aż 99%.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Okulary ochronne lekko przyciemniane, COMFORT SEAL, Stanley [SY180-9D]:
- o lekkiej, solidnej konstrukcji z pełnymi oprawkami zwiększającymi wytrzymałość okularów,
- pozwalają zapewnić ochronę oczu na budowie czy w warsztacie,
- gumowe noski zapewniają wygodę i zapobiegają zsuwaniu się oraz powstawaniu odgnieceń na nosie,
- zintegrowana osłona brwi z miękkiej gumy poprawia dopasowanie okularów do twarzy,
- okulary zapewniają 99% ochrony przeciw promieniowaniu UVA/UVB,
- lekko przyciemniane szkła sprawdzą się do pracy zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz (doskonałe np. na budowę),
- szkła bezpieczne, odporne na uderzenia - spełniają wymogi norm EN 166, Z87.1,
- wzornictwo Unisex - odpowiednie zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet.
PARAMETRY TECHNICZNE OKULARÓW COMFORT SEAL In/OUTDOOR STANLEY [SY180-9D]:
- kolor szkieł: lekko przyciemniane,
- ochrona przeciw promieniowaniu UVA/UVB: 99%,
- norma bezpieczeństwa: EN 166, Z87.1
| opakowanie: | folia |
| EAN: | 674326264721 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| rodzaj: |
|
| masa z opakowaniem: | 0.04 kg |
| długość opakowania: | 24 cm |
| szerokość opakowania: | 8 cm |
| wysokość opakowania: | 4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
| producent odpowiedzialny: | Erpatech Sp.z o.o., Ul. Bakaliowa 26, 05-080 Mościska, biuro@erpatech.pl |
