odkurzacz pionowy akumulatorowy 4w1, 18V, POWERSERIES Extreme MAX, Black+Decker [BHFEB520D1-QW] 2,0Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:BHFEB520D1-QW
| Dostawa |
Bezprzewodowy, ręczny odkurzacz pionowy 18V, POWERSERIES Extreme MAX, Black+Decker BHFEB520D1-QW, dostarczany z 1 akumulatorem o pojemności 2,0Ah i ładowarką, pakowany w kartonie.
Urządzenie 4 w 1: odkurzacz pionowy, ręczny oraz ręczny z rurą przedłużającą lub końcówką podłogową, co umożliwia odkurzanie podłóg, wykładzin, dywanów, mebli tapicerowanych oraz schodów. W zestawie posiada szczotkę do usuwania sierści zwierząt.
Filtr i pojemnik na zanieczyszczenia można łatwo zdemontować, opróżnić i umyć, dzięki czemu sprzątanie staje się bardziej higieniczne.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowy odkurzacz pionowy 4 w 1, 18V, POWERSERIES Extreme MAX, Black+Decker [BHFEB520D1-QW]:
- bezprzewodowy odkurzacz 4 w 1 - odkurzacz pionowy, ręczny oraz ręczny z rurą przedłużającą lub końcówką podłogową,
- doskonale sprawdzi się do odkurzania podłóg, wykładzin, dywanów, mebli tapicerowanych czy schodów,
- dodatkowo odkurzacz w zestawie posiada szczotkę do usuwania sierści zwierząt,
- konstrukcja szczotki podłogowej zapobiega wplątywaniu włosów i zapewnia większą skuteczność wsysania zanieczyszczeń z dywanów,
- łatwo wyjmowana do czyszczenia szczotka ułatwia utrzymanie odkurzacza w czystości,
- czas pracy przy niskich obrotach wynosi do 64 minut, co zapewnia dużą wydajność na jednym naładowaniu akumulatora:
- czas pracy do 37 minut w trybie pracy odkurzacza pionowego przy niskiej prędkości,
- czas pracy do 64 minut w trybie odkurzacza ręcznego przy niskiej prędkości, - 3-stopniowy system filtracji z filtrem cyklonowym zapobiega szybkiemu zapychaniu się filtra i zapewnia optymalną wydajność ssania,
- 2 poziomy mocy zasysania: tryb ECO i Turbo pozwalają dostosować moc ssania do rodzaju zabrudzenia,
- diody zintegrowane z ssawką podłogową oświetlające sprzątaną powierzchnię sprawiają, że wszelkie zabrudzenia są dobrze widoczne i łatwiejsze do sprzątnięcia,
- przezroczysty pojemnik na brud i kurz można łatwo zdemontować i opróżnić jednym ruchem,
- zbiornik na kurz i filtr łatwo utrzymać w czystości - zaleca się regularne płukanie wodą filtra raz w miesiącu,
- dodatkowe akcesoria takie jak ssawka szczelinowa i szczotka do tapicerki przechowywać można na pionowej obudowie, dzięki czemu zawsze będą pod ręką,
- odkurzacz można powiesić na ścianie, dzięki czemu zajmuje mniej miejsca, co ułatwia jego przechowywanie,
- należy do systemu POWERCONNECT™ 18V - systemu akumulatorów wymiennych, który współpracuje z wszystkimi urządzeniami akumulatorowymi BLACK+DECKER® 18V,
- odkurzacz dostarczany jest z 1 akumulatorem i ładowarką, pakowany w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE ODKURZACZA PIONOWEGO BLACK+DECKER [BHFEB520D1-QW]:
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatora: Li-Ion,
- czas pracy: do 64 min.,
- czas ładowania: 5 godzin,
- wymiary (D x S x W): 270 x 220 x 1120 mm,
- waga bez akumulatora: 2,0 kg
WYPOSAŻENIE ODKURCZACZA BLACK+DECKER [BHFEB520D1-QW]:
- 1 akumulator 18V / 2,0Ah,
- ładowarka,
- szczotka do podłogi,
- ssawka szczelinowa,
- szczotka do sierści zwierząt,
- uchwyt do przechowywania akcesoriów na odkurzaczu,
- uchwyt ścienny,
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 3,0 kg |
| na wyposażeniu: | 1 akumulator 18V / 2,0Ah, ładowarka, szczotka do podłogi, ssawka szczelinowa, szczotka do sierści zwierząt, uchwyt do przechowywania akcesoriów na odkurzaczu, uchwyt ścienny, instrukcja obsługi |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 270 x 220 x 1120 mm |
| praca na mokro: | nie |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | nie / tak |
| EAN: | 5035048798386 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | POWER CONNECT 18V |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| masa z opakowaniem: | 4.00 kg |
| długość opakowania: | 75 cm |
| szerokość opakowania: | 29 cm |
| wysokość opakowania: | 15 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
