obcinak do rur miedzianych, aluminiowych, żelaznych i z brązu, 8-35 mm, Bahco [302-35]
-
Producent:
-
Kod producenta:302-35
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1703 pkt. |
Obcinak do rur miedzianych, aluminiowych, żelaznych i z brązu Bahco [302-35], przeznaczony do cięcia rur o średnicy 8-35 mm.
W wygodnej, obrotowej rączce umieszczono zapasowe ostrze tnące.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Obcinak do rur 8-35mm, Bahco [302-35]:
- obcinak przeznaczony do cięcia rur miedzianych, aluminiowych, żelaznych i z brązu o średnicy 8-35 mm,
- z komfortową obracaną rączką umożliwiającą precyzyjne pozycjonowanie krążka tnącego na rurach o różnej średnicy,
- mocna konstrukcja obcinaka zapewnia szybkie cięcie,
- krążek tnący wykonany z wysokiej jakości stali,
- zapasowy krążek tnący umieszczony w uchwycie.
PARAMETRY TECHNICZNE OBCINAKA DO RUR BAHCO [302-35]:
- średnica ciętych rur: 8-35 mm,
- długość całkowita: 150 mm,
- waga: 566 g
| długość całkowita: | 150 mm |
| waga: | 566 g |
| przeznaczenie: |
|
| EAN: | 7311518293680 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| średnica rur: | 8-35 mm |
| masa z opakowaniem: | 0.560 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
