Obcinak do rur i węży z tworzywa sztucznego o średnicy 6-35mm, KNIPEX [94 10 185]
-
Producent:
-
Kod producenta:94 10 185
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2620 pkt. |
Profesjonalny obcinak rur i węży z tworzywa sztucznego KNIPEX [94 10 185] przeznaczony do cięcia rur o średnicy 6-35mm.
Dzięki solidnej konstrukcji nadaje się także do cięcia rur kompozytowych z grubszą warstwą aluminium.
Wykonane cięcie jest czyste, bez nierównych krawędzi. Specjalna geometria ostrza i optymalne przełożenie redukują siłę potrzebną do obsługi
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Obcinak do rur i węży z tworzywa sztucznego firmy KNIPEX [94 10 185]:
- obcinak przeznaczony do czystego cięcia rur z tworzywa sztucznego (np. rur wzmocnionych) o średnicy 6 - 35 mm,
- wykonany z ciśnieniowo odlewanego aluminium i w całości lakierowany w kolorze czerwonym,
- specjalna geometria ostrza i optymalne przełożenie redukują siłę potrzebną do obsługi obcinaka,
- obcinaki mają wymienny nóż i może być cofany z każdej pozycji,
- ergonomiczne rękojeści i stopniowe dosuwanie noża zapewniają efektywną pracę bez uczucia zmęczenia
Parametry techniczne obcinaka do rur Knipex [94 10 185]:
- średnica ciętych rur: 6 - 35 mm,
- wymiary: 185 x 190 x 25 mm,
- waga: 583 g
| długość całkowita: | 185 mm |
| waga: | 583 g |
| przeznaczenie: |
|
| EAN: | 4003773047025 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| średnica rur: | 6-35 mm |
| masa z opakowaniem: | 0.583 kg |
| długość opakowania: | 17.5 cm |
| szerokość opakowania: | 19 cm |
| wysokość opakowania: | 2.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
