obcinak boczny VDE 160mm, rękojeść wielokomponentowa, Irimo [624V-160-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:624V-160-1
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1128 pkt. |
Obcinak boczny w izolacji VDE o długości 160mm firmy Irimo model 624V-160-1, z dwukomponentowymi wygodnymi rękojeściami.
Obcinak boczny wykonany jest z wysokiej jakości stali chromo-wanadowej, o wysokiej wytrzymałości.
Przeznaczony jest do cięcia drutu miedzianego do 1,6mm i drutu średnio twardego do 0,5mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.obcinak boczny VDE 160mm Irimo [624V-160-1]:
- obcinak boczny przeznaczone do pracy na urządzeniach podłączonych do napięcia do 1000 V zgodnie z IEC60900 oraz do codziennego użytku zarówno w domu jak i warsztacie,
- ma wygodne, dwukomponentowe rękojeści wykonane z tworzywa w izolacji VDE,
- obcinak został wykonany ze stali o wysokiej wytrzymałości,
- krawędzie tnące zahartowane zostały do 58-65HRc,
- obcinak znakomicie sprawdza się przy cięciu drutu miedzianego i średnio twardego,
- zgodny z normą ISO 5749
- długość całkowita L: 160 mm,
- długość szczęk L1: 21,5 mm,
- wymiar L2: 7 mm,
- wymiar L3: 13 mm,
- wymiar W1: 21,6 mm,
- wymiar W2: 50 mm,
- wymiar T1: 11,5 mm,
- zakres cięcia drutu miedzianego: 1,6 mm,
- zakres cięcia drutu średnio twardego: 0,5 mm.
- waga: 200 g.
| długość całkowita: | 160 mm |
| waga: | 200 g |
| EAN: | 8414909214710 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 0,5 mm |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 1,6 mm |
| długość szczęk: | 21,5 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | zukosowane |
| sprężyna zwrotna: | nie |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.240 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
