    624V-160-1
112,84zł brutto
91,74zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 3
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1128 pkt.
Obcinak boczny w izolacji VDE o długości 160mm firmy Irimo model 624V-160-1, z dwukomponentowymi wygodnymi rękojeściami.
Obcinak boczny wykonany jest z wysokiej jakości stali chromo-wanadowej, o wysokiej wytrzymałości.
Przeznaczony jest do cięcia drutu miedzianego do 1,6mm i drutu średnio twardego do 0,5mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
obcinak boczny VDE 160mm Irimo [624V-160-1]:
  • ma wygodne, dwukomponentowe rękojeści wykonane z tworzywa w izolacji VDE,
  • obcinak został wykonany ze stali o wysokiej wytrzymałości,
  • krawędzie tnące zahartowane zostały do 58-65HRc,
  • obcinak znakomicie sprawdza się przy cięciu drutu miedzianego i średnio twardego,
  • zgodny z normą ISO 5749
parametry obcinaka bocznego Irimo [624V-160-1]:
  • długość całkowita L: 160 mm,
  • długość szczęk L1: 21,5 mm,
  • wymiar L2: 7 mm,
  • wymiar L3: 13 mm,
  • wymiar W1: 21,6 mm,
  • wymiar W2: 50 mm,
  • wymiar T1: 11,5 mm,
  • zakres cięcia drutu miedzianego: 1,6 mm,
  • zakres cięcia drutu średnio twardego: 0,5 mm.
  • waga: 200 g.
długość całkowita: 160 mm
waga: 200 g
EAN: 8414909214710
maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: 0,5 mm
zakres cięcia dla drutu Cu: 1,6 mm
długość szczęk: 21,5 mm