    2101S-200
274,61zł brutto
223,26zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 4
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 2746 pkt.
Profesjonalny obcinak boczny izolowany 200mm ERGO firmy BAHCO [2101S-200] do obcinania drutów pod napięciem do 1000V.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Szczypce tnące boczne izolowane, do prac pod napięciem 1000V, Bahco 2101S-200
  • Komfortowe rękojeści izolowane do prac z napięciem do 1000V
Parametry obcinaka bocznego izolowanego Bahco 2101S-200:
  • długość "a" 200mm
  • długość szczęk "b" 22,0mm
  • maksymalna szerokość głowicy "c" 25,5mm
  • grubość głowicy "d" 11,0mm
  • maksymalna grubość ciętego drutu miękkiego, miedzianego: 4,5mm;
  • maksymalna grubość ciętego drutu stalowego: 3,0mm
  • waga: 304g
Szczypce tnące boczne, izolowane, oksydowane i zabezpieczone antykorozyjnie Bahco, przeznaczone są dla elektryków i instalatorów, do profesjonalnych prac pod napięciem do 1000V.
liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt.
długość całkowita: 200 mm
waga: 304 g
EAN: 7314150106622
maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: 3,0 mm
zakres cięcia dla drutu Cu: 4,5 mm
długość szczęk: 22 mm