obcinak boczny izolowany, do prac z napięciem 1000V, z progresywną krawędzią tnącą 200mm, ERGO Bahco [2101S-200]
-
Producent:
-
Kod producenta:2101S-200
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2746 pkt. |
Profesjonalny obcinak boczny izolowany 200mm ERGO firmy BAHCO [2101S-200] do obcinania drutów pod napięciem do 1000V.
Ucinak wykonany jest z wysokiej jakości stali stopowej, oksydowanej, zabezpieczonej antykorozyjnie. Przeznaczony dla elektryków i monterów instalacji elektrycznej działających na skalę przemysłową.
Szczęki obcinaka mają hartowane indukcyjnie, progresywne krawędzie tnące, pozwalające na cięcie twardych drutów (jak drut fortepianowy) bliżej złącza oraz na cięcie drutów z materiałów miękkich (miedź, aluminium, tworzywa) bliżej końca szczęk.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.- Komfortowe rękojeści izolowane do prac z napięciem do 1000V
- Wygodne, plastikowe rękojeści ERGO zapewniające pewny chwyt
- Zwiększenie efektu dźwigni i możliwości cięcia dzięki optymalnemu położeniu złącza
- Ucinak ze stopniowaną krawędzią szczęki umożliwiającą przecinanie drutu twardego, miękkiego i fortepianowego
- Krawędź progresywna: promień cięcia przebiega wzdłuż krawędzi w celu cięcia twardego materiału, jak drut fortepianowy częścią bliżej złącza i miękkich materiałów, takich jak miedź i tworzywa sztuczne częścią bliżej końca szczęk
- Czernione, zabezpieczone i hartowane szczęki ze stali wysokostopowej
- Hartowane indukcyjnie krawędzie tnące do dużych obciążeń
- Zaokrąglony profil szczęk ułatwia manewrowanie w trudno dostępnych miejscach
- obcinaki boczne z serii 2101S wykonane są zgodnie z normą ISO 5749, IEC 60900
Parametry obcinaka bocznego izolowanego Bahco 2101S-200:
- długość "a" 200mm
- długość szczęk "b" 22,0mm
- maksymalna szerokość głowicy "c" 25,5mm
- grubość głowicy "d" 11,0mm
- maksymalna grubość ciętego drutu miękkiego, miedzianego: 4,5mm;
- maksymalna grubość ciętego drutu stalowego: 3,0mm
- waga: 304g
Szczypce tnące boczne, izolowane, oksydowane i zabezpieczone antykorozyjnie Bahco, przeznaczone są dla elektryków i instalatorów, do profesjonalnych prac pod napięciem do 1000V.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 200 mm |
| waga: | 304 g |
| EAN: | 7314150106622 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 3,0 mm |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 4,5 mm |
| długość szczęk: | 22 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | zukosowane |
| sprężyna zwrotna: | nie |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.290 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
