    2101S-180
223,00zł brutto
181,30zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 2230 pkt.
Profesjonalny obcinak boczny izolowany 180mm ERGO firmy BAHCO [2101S-180] do obcinania drutów pod napięciem do 1000V.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Szczypce tnące boczne izolowane, do prac pod napięciem 1000V, Bahco 2101S-180
  • Komfortowe rękojeści izolowane do prac z napięciem do 1000V
Parametry obcinaka bocznego izolowanego Bahco 2101S-180:
  • długość "a" 180mm
  • długość szczęk "b" 20,0mm
  • maksymalna szerokość głowicy "c" 23mm
  • grubość głowicy "d" 10mm
  • maksymalna grubość ciętego drutu miękkiego, miedzianego: 4,0mm;
  • maksymalna grubość ciętego drutu stalowego: 2,7mm
  • maksymalna grubość ciętego drutu twardego fortepianowego: 2,3mm
  • waga: 245g
Szczypce tnące boczne, izolowane, oksydowane i zabezpieczone antykorozyjnie Bahco, przeznaczone są dla elektryków i instalatorów, do profesjonalnych prac pod napięciem do 1000V.
liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt.
długość całkowita: 180 mm
waga: 245 g
EAN: 7314150106615
maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: 2,3 mm
maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: 2,7 mm
zakres cięcia dla drutu Cu: 4,0 mm
długość szczęk: 20 mm