    2101S-160
212,33zł brutto
172,63zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 2123 pkt.
Profesjonalny obcinak boczny izolowany 160mm ERGO firmy BAHCO [2101S-160] do obcinania drutów pod napięciem do 1000V.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Szczypce tnące boczne izolowane, do prac pod napięciem 1000V, Bahco 2101S-160
  • Komfortowe rękojeści izolowane do prac z napięciem do 1000V
Parametry obcinaka bocznego izolowanego Bahco 2101S-160:
  • długość "a" 160mm
  • długość szczęk "b" 18,1mm
  • maksymalna szerokość głowicy "c" 21mm
  • grubość głowicy "d" 9mm
  • maksymalna grubość ciętego drutu miękkiego, miedzianego: 3,8mm;
  • maksymalna grubość ciętego drutu stalowego: 2,5mm
  • maksymalna grubość ciętego drutu twardego fortepianowego: 2,0mm
  • waga: 162g
Szczypce tnące boczne, izolowane, oksydowane i zabezpieczone antykorozyjnie Bahco, przeznaczone są dla elektryków i instalatorów, do profesjonalnych prac pod napięciem do 1000V.
liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt.
długość całkowita: 160 mm
waga: 162 g
EAN: 7314150106608
maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: 2,0 mm
maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: 2,5 mm
zakres cięcia dla drutu Cu: 3,8 mm
długość szczęk: 18,1 mm