    2101S-140
205,63zł brutto
167,18zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 2056 pkt.
Profesjonalny obcinak boczny izolowany 140mm ERGO firmy BAHCO [2101S-140] do obcinania drutów pod napięciem do 1000V.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Szczypce tnące boczne izolowane, do prac pod napięciem 1000V, Bahco 2101S-140
  • Komfortowe rękojeści izolowane do prac z napięciem do 1000V
  • Wygodne, plastikowe rękojeści ERGO zapewniające pewny chwyt
  • Zwiększenie efektu dźwigni i możliwości cięcia dzięki optymalnemu położeniu złącza
  • Czernione, zabezpieczone i hartowane szczęki ze stali wysokostopowej
  • Hartowane indukcyjnie krawędzie tnące do dużych obciążeń
  • Zaokrąglony profil szczęk ułatwia manewrowanie w trudno dostępnych miejscach
  • obcinaki boczne z serii 2101S wykonane są zgodnie z normą ISO 5749, IEC 60900
Parametry obcinaka bocznego izolowanego Bahco 2101S-140:
  • długość "a" 140mm
  • długość szczęk "b" 16,4mm
  • maksymalna szerokość głowicy "c" 19mm
  • grubość głowicy "d" 8,0mm
  • maksymalna grubość ciętego drutu miękkiego, miedzianego: 3,7mm;
  • maksymalna grubość ciętego drutu stalowego: 2,0mm
  • maksymalna grubość ciętego drutu twardego fortepianowego: 1,8mm
  • waga: 126g
Szczypce tnące boczne, izolowane, oksydowane i zabezpieczone antykorozyjnie Bahco, przeznaczone są dla elektryków i instalatorów, do profesjonalnych prac pod napięciem do 1000V.
liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt.
długość całkowita: 140 mm
waga: 126 g
EAN: 7314150106592
maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: 1,8 mm
maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: 2,0 mm
zakres cięcia dla drutu Cu: 3,7 mm
długość szczęk: 16,4 mm