nożyczki sekatorowe do łodyżek owocowych i kiści winogronowych Bahco [P127-19-BULK30]
-
Producent:
-
Kod producenta:P127-19-BULK30
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 489 pkt. |
Profesjonalne nożyce (sekator) do zastosowań ogrodowych BAHCO model P127-19 do cięcia łodyżek owocowych lub kiści winogronowych o grubości do 6mm.
Wyposażone w krótkie, wytrzymałe i proste ostrze, przeciwostrze jest rowkowane, aby uniknąć wyślizgiwania się twardszych rzeczy.
Rękojeści wzmocnione włóknem szklanym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalne nożyczki sekatorowe do łodyżek owocowych lub kiści winogronowych Bahco [P127-19]
- lekkie i poręczne nożyczki do zbioru winogron i cięcia roślin o miękkich łodygach,
- wyposażone w krótkie, wytrzymałe i proste ostrze, przeciwostrze jest rowkowane, aby uniknąć wyślizgiwania się twardszych rzeczy,
- maksymalna średnica cięcia miękkich łodyżek to 6 mm,
- ma rękojeści wzmocnione włóknem szklanym,
- posiadają amortyzujący bufor gumowy i samootwierający mechanizm sprężynowy w rękojeści,
- do sekatora dostępne są części zamienne,
- dostarczane w lekkim futerale z tworzywa sztucznego,
PARAMETRY SEKATORA BAHCO P127-19-F:
- długość całkowita: 170 mm,
- maksymalna średnica cięcia: 6 mm,
- waga: 70 g.
- opakowanie: futerał z tworzywa
| długość całkowita: | 170 mm |
| waga: | 70 g |
| max średnica cięcia: | 6 mm |
| opakowanie: | uchwyt z tworzywa |
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.104 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
