nożyczki florystyczne średnica cięcia 10mm, Bahco [P123-LILAC-B6] rękojeści fioletowe
-
Producent:
-
Kod producenta:P123-LILAC-B6
Stan magazynowy: 9
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 801 pkt. |
Profesjonalne nożyczki sekatorowe BAHCO P123-LILAC-B6, z rękojeściami w kolorze fioletowym, przeznaczone do cięcia łodyżek kwiatowych, owocowych lub kiści winogronowych o grubości do 10 mm.
Długie, smukłe ostrza ułatwiają dojście także do ukrytych głębiej łodyg. Ostrza szeroko otwierane - maksymalne rozwarcie 40 mm.
Rękojeści sekatora zostały wzmocnione włóknem szklanym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Nożyczki florystyczne do łodyżek kwiatów, owoców lub kiści winogron, 10mm, Bahco [P123-LILAC-B6]:
- lekkie i poręczne nożyczki do cięcia kwiatów oraz roślin o miękkich łodygach, do przerywania jabłoni i warzyw, czy zbioru winogron,
- długie, smukłe ostrza ułatwiają dojście nawet do ukrytych łodyg,
- szeroko otwierane ostrza - maksymalne rozwarcie 40 mm,
- amortyzujący bufor gumowy i samootwierający mechanizm sprężynowy w rękojeści,
- rękojeści w kolorze fioletowym wzmocnione włóknem szklanym,
- oddzielnie dostępne są części zamienne.
PARAMETRY TECHNICZNE NOŻYCZEK FLORYSTYCZNYCH BAHCO [P123-LILAC-B6]:
- długość całkowita: 190 mm,
- maksymalna średnica cięcia: 10 mm,
- maksymalna szerokość otwarcia: 40 mm,
- kolor rękojeści: fioletowy,
- przeznaczenie: do cięcia kwiatów, owoców, kiści winogron,
- waga: 87 g
| długość całkowita: | 190 mm |
| waga: | 87 g |
| max średnica cięcia: | 10 mm |
| EAN: | 7311518330194 |
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.105 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
