nożyczki florystyczne do łodyżek kwiatów Bahco [FS-7.5]
-
Producent:
-
Kod producenta:FS-7.5
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 846 pkt. |
Profesjonalne nożyczki florystyczne firmy Bahco [FS-7,5] z dużymi, wygodnymi otworami na palce. Mają ostrze ze stali nierdzewnej, długość całkowita 165 mm, długość ostrza 80mm, waga 47 g.
Mocne i zwarte ostrza z niewielkimi ząbkami, stworzone do cięcia wszelkiego rodzaju kwiatów, gałązek czy łodyg również do materiałów zdobiących bukiety, także do cienkiego drutu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalne nożyczki florystyczne firmy Bahco [FS-7,5]:
- Nożyczki florystyczne z dużymi otworami na palce
- Mocne i zwarte ostrza z niewielkimi ząbkami, stworzone do cięcia wszelkiego rodzaju kwiatów, gałązek czy łodyg również do materiałów zdobiących bukiety, także do cienkiego drutu
- Mogą być wykorzystywane do przycinania niewielkich krzewów na balkonie lub w domu
- Wygodne w trzymaniu oczka na palce z miękkiego materiału
Parametry nożyczek florystycznych FS-7,5:
- Długość całkowita : 200 mm,
- Długość ostrza: 75 mm,
- Ostrze: ząbkowane,
- Waga: 108 g,
| długość całkowita: | 200 mm |
| waga: | 108 g |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 7311518266479 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.085 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
