nożyczki florystyczne do łodyżek kwiatów Bahco [FS-5]
-
Producent:
-
Kod producenta:FS-5
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 506 pkt. |
Profesjonalne nożyczki florystyczne firmy Bahco [FS-5] ostrze ze stali nierdzewnej, długość całkowita 125 mm, długość ostrza 50mm, waga 24 g.
Znakomite nożyczki do układania kompozycji florystycznych, delikatnych kwiatów i ziół.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalne nożyczki florystyczne firmy Bahco [FS-5]:
- Nożyczki florystyczne idealne do przycinania niedużych roślin,
- Do odcinania przyschniętych łodyżek i gałązek; do układania kompozycji florystycznych, zbioru delikatnych kwiatów i ziół
- Krótkie ostrza ze stali nierdzewnej z niewielkim ząbkowaniem do przycinania miękkich detali o małej średnicy
- Miękkie, wygodne oczka na palce
parametry nożyczek florystycznych FS-5:
- Długość całkowita : 125 mm,
- Długość ostrza: 50 mm,
- Ostrze: ząbkowane,
- Waga: 24 g,
| długość całkowita: | 125 mm |
| waga: | 24 g |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 7311518266455 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.030 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
