nożyczki florystyczne do cięcia łodyżek kwiatów Bahco [FS-8]
-
Producent:
-
Kod producenta:FS-8
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 684 pkt. |
Profesjonalne nożyczki florystyczne firmy Bahco [FS-8] ostrze ze stali nierdzewnej, długość całkowita 165 mm, długość ostrza 80mm, waga 47 g.
Znakomite nożyczki do układania kompozycji florystycznych, delikatnych kwiatów i ziół, miękkich łodyżek o niedużej średnicy jak i artykułów zdobiących bukiety np. tasiemek, wstążek, papieru, folii
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalne nożyczki florystyczne firmy Bahco [FS-5]:
- Nożyczki florystyczne do cięcia miękkich łodyżek o niedużej średnicy jak i artykułów zdobiących bukiety np. tasiemek, wstążek, papieru, folii
- Użyteczne także w domu do przycinania uschniętych łodyżek, listków
- Okrągłe końcówki nożyczek bezpieczne w użyciu dla dzieci
- Długie ostrza ze stali nierdzewnej z niewielkim ząbkowaniem do przycinania miękkich detali o małej średnicy
- Miękkie, wygodne oczka na palce
parametry nożyczek florystycznych FS-8:
- Długość całkowita : 165 mm,
- Długość ostrza: 80 mm,
- Ostrze: ząbkowane,
- Waga: 47 g,
| długość całkowita: | 165 mm |
| waga: | 47 g |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 7311518266462 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.055 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
