nożyce uniwersalne proste, 110mm, Stanley [STHT0-14102]
-
Producent:
-
Kod producenta:STHT0-14102
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 299 pkt. |
Nożyczki wielofunkcyjne STANLEY STHT0-14102, z ostrzami o długości 110 mm, przeznaczone do cięcia różnego rodzaju materiałów takich jak: papier, karton, skóra, tworzywa sztuczne, tkaniny a także cienkie przewody.
Nożyce mają proste ostrza wykonane ze stali nierdzewnej i rękojeści z polipropylenu odporne na upadki i uderzenia.
Niezawodne nożyce o wszechstronnym zastosowaniu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Nożyce uniwersalne proste, 110mm, Stanley [STHT0-14102]:
- nożyce przeznaczone do cięcia papieru, kartonu, skóry, tworzyw sztucznych, winylu, tkanin, a nawet cienkich przewodów elektrycznych,
- ostrze z mikro ząbkami pomaga przytrzymać materiał podczas cięcia, co umożliwia bardziej precyzyjne i czyste cięcie,
- dodatkowo śruba do regulacji ostrzy pozwala na idealne dopasowanie do ciętego materiału,
- ostrza nożyczek wyprodukowane z wytrzymałej stali nierdzewnej odpornej na korozję, co zapewnia długą żywotność nożyc,
- uchwyty z polipropylenu są odporne na upadki i uderzenia,
- ergonomiczne rękojeści zapewniają pewny i wygodny chwyt minimalizując zmęczenie dłoni nawet podczas długotrwałej pracy i dzięki temu cięcie staje się łatwe i nie wymaga dużego wysiłku.
PARAMETRY TECHNICZNE NOŻYC STANLEY [STHT0-14102]:
- długość ostrzy: 110 mm,
- długość całkowita: 240 mm,
- waga: 0,15 kg
| długość całkowita: | 240 mm |
| kierunek cięcia: | do krótkich cięć prostych i wykrawania |
| EAN: | 3253560141028 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0,150 kg |
| długość opakowania: | 30 cm |
| szerokość opakowania: | 10 cm |
| wysokość opakowania: | 2 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | Nożyce dźwigniowe do blach mogą być stosowane tylko do przecinania cienkich blach z miękkich metali i stali. Nie są odpowiednie do przecinania okrągłych i kwadratowych elementów metalowych takich jak np. drut. Narzędzia do cięcia mogą być obsługiwane tylko ręcznie bez użycia dodatkowych środków pomocniczych. Podczas pracy stosować okulary ochronne i rękawice robocze. Odcięte elementy mogą zranić osobę wykonującą pracę oraz osoby znajdujące się w otoczeniu. Nieprawidłowe użycie może spowodować szkody osobowe lub rzeczowe. Przed przystąpieniem do prac przy urządzeniach elektrycznych odłączyć je od zasilania - w przeciwnym wypadku może dojść do porażenia prądem elektrycznym. Cięcie nożycami i nożami wykonywać w kierunku od ciała na zewnątrz. Narzędzia do cięcia przechowywać zawsze z zamkniętymi ostrzami w dobrze widocznym miejscy. Rękojeść musi być skierowana w stronę osoby chwytającej narzędzie! Narzędzia do cięcia przechowywać oddzielnie! To chroni ostrza i zabezpiecza przez zranieniem! Narzędzia do cięcia należy regularnie ostrzyć! Tępe narzędzia zwiększają ryzyko zranienia i wymagają użycie większej siły w celu uzyskania takiego samego rezultatu cięcia. |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
