nożyce ręczne do cięcia blachy, lewe, Ideal, Bessey [D216-280L]
-
Producent:
-
Kod producenta:D216-280L
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1699 pkt. |
Profesjonalne, ręczne nożyce do cięcia blachy, lewe, Ideal, Bessey [D216-280L] do długich cięć prostych i cięć kształtowych w lewo.
Tradycyjne, niezawodne nożyce do cięcia blachy, do zastosowań w pracach blacharskich i dekarskich z hartowanymi indukcyjnie ostrzami, które można ostrzyć i regulować złączem śrubowym.
Główka i rękojeść nożyc są wykonane z kutej matrycowo stali, dzięki czemu są szczególnie wytrzymałe i niezawodne.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nożyce ręczne do cięcia blachy, lewe, Ideal, Bessey [D216-280L]
- uniwersalne ręczne nożyce do blachy do długich cięć prostych i cięć kształtowych w lewo,
- główka i rękojeść nożyc są wykonane z kutej matrycowo stali, dzięki czemu są szczególnie wytrzymałe i niezawodne,
- ostrza hartowane indukcyjnie gwarantują długą żywotność i optymalne rezultaty cięcia,
- regulowane złącze śrubowe umożliwia regulację po ostrzeniu,
PARAMETRY TECHNICZNE NOŻYC DO BLACHY, BESSEY [D216-280L]
- kierunek cięcia: do cięć prostych i cięć kształtowych w lewo,
- długość całkowita 280mm,
- długość ostrzy 34mm,
- waga: 0,58kg,
- maksymalna grubość cięcia blachy o wytrzymałości na rozciąganie 400N/mm2: 1,2mm
- maksymalna grubość cięcia blachy o wytrzymałości na rozciąganie 600N/mm2: 1,0mm
- maksymalna grubość cięcia blachy o wytrzymałości na rozciąganie 800N/mm2: 0,8mm
- ostrze: stal narzędziowa, 59 HRC,
| długość ostrza: | 34 mm |
| długość całkowita: | 280 mm |
| waga: | 580 g |
| grubość cięcia Stali przy rozciągliwości 600 N/mm2: | 1 mm |
| kierunek cięcia: | do długich cięć prostych i kształtowych w lewo |
| EAN: | 4010220020371 |
| kraj produkcji: | Wietnam |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.6 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie: | Nożyce dźwigniowe do blach mogą być stosowane tylko do przecinania cienkich blach z miękkich metali i stali. Nie są odpowiednie do przecinania okrągłych i kwadratowych elementów metalowych takich jak np. drut. Narzędzia do cięcia mogą być obsługiwane tylko ręcznie bez użycia dodatkowych środków pomocniczych. Podczas pracy stosować okulary ochronne i rękawice robocze. Odcięte elementy mogą zranić osobę wykonującą pracę oraz osoby znajdujące się w otoczeniu. Nieprawidłowe użycie może spowodować szkody osobowe lub rzeczowe. Przed przystąpieniem do prac przy urządzeniach elektrycznych odłączyć je od zasilania - w przeciwnym wypadku może dojść do porażenia prądem elektrycznym. Cięcie nożycami i nożami wykonywać w kierunku od ciała na zewnątrz. Narzędzia do cięcia przechowywać zawsze z zamkniętymi ostrzami w dobrze widocznym miejscy. Rękojeść musi być skierowana w stronę osoby chwytającej narzędzie! Narzędzia do cięcia przechowywać oddzielnie! To chroni ostrza i zabezpiecza przez zranieniem! Narzędzia do cięcia należy regularnie ostrzyć! Tępe narzędzia zwiększają ryzyko zranienia i wymagają użycie większej siły w celu uzyskania takiego samego rezultatu cięcia. |
| producent: |
Nazwa firmy: BESSEY TOOL GmbH & CO.KG ul. Postfach 1154 74301 Bietigheim-Bissingen, Germany e-mail: info@bessey.de |
