    D216-280L
169,90zł brutto
138,13zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1699 pkt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nożyce ręczne do cięcia blachy, lewe, Ideal, Bessey [D216-280L]
  • uniwersalne ręczne nożyce do blachy do długich cięć prostych i cięć kształtowych w lewo,
  • ostrza hartowane indukcyjnie gwarantują długą żywotność i optymalne rezultaty cięcia,
  • regulowane złącze śrubowe umożliwia regulację po ostrzeniu,
PARAMETRY TECHNICZNE NOŻYC DO BLACHY, BESSEY [D216-280L]
  • kierunek cięcia: do cięć prostych i cięć kształtowych w lewo,
  • długość całkowita 280mm,
  • długość ostrzy 34mm,
  • waga: 0,58kg,
  • maksymalna grubość cięcia blachy o wytrzymałości na rozciąganie 400N/mm2: 1,2mm
  • maksymalna grubość cięcia blachy o wytrzymałości na rozciąganie 600N/mm2: 1,0mm
  • maksymalna grubość cięcia blachy o wytrzymałości na rozciąganie 800N/mm2:  0,8mm
  • ostrze: stal narzędziowa, 59 HRC,
długość ostrza: 34 mm
długość całkowita: 280 mm
waga: 580 g
grubość cięcia Stali przy rozciągliwości 600 N/mm2: 1 mm