nożyce ręczne do blachy, cięcie prostoliniowe, Bahco [MA325]
-
Producent:
-
Kod producenta:MA325
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2037 pkt. |
Profesjonalne ręczne nożyce do cięcia blachy MA325 firmy BAHCO, przeznaczone do prostoliniowego cięcia twardych, trudnych do cięcia arkuszy blach.
Ostrza nożyc wykonane są z wysokiej jakości, specjalnie hartownej stali narzędziowej i zabezpieczone antykorozyjnie. Rękojeści nożyc wykonane są z lekkiego i bardzo wytrzymałego włókna szklanego.
Nożycami MA325 można ciąć arkusze blach o grubości do 1,2mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nożyce do cięcia blachy proste Bahco MA325
- dzięki specjalnemu ukształtowaniu ostrza i rękojeści pozwalają na wygodne cięcie przelotowe i prostoliniowe arkuszy blach nawet o dużych długościach
- nożyce nadają się do cięcia twardych, trudnych do cięcia arkuszy blach
- ostrza wykonane są z wysokiej jakości specjalnie hartownej stali narzędziowej, fosforanowe, zabezpieczone przeciwkorozyjnie,
- krawędzie ostrzone
- rękojeści nożyc MA325 wykonane są z lekkiego, ale bardzo wytrzymałego włókna szklanego
- nożyce wyposażone są w blokadę, którą można wygodnie obsługiwać jedną ręką
Dane nożyc do blachy Bahco MA325
- kierunek cięcia: do cięć prostych
- długość całkowita 250mm
- waga: 0,43kg
- maksymalna grubość cięcia stali nierdzewnej: 0,8mm
- maksymalna grubość cięcia stali walcowanej na zimno: 1,2mm
- ostrze: stal narzędziowa
| długość całkowita: | 250 mm |
| waga: | 430 g |
| kierunek cięcia: | do długich cięć prostych |
| grubość cięcia stali walcowanej na zimno: | 1,2 mm |
| EAN: | 7311518161064 |
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.440 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
