nożyce ręczne do blachy, cięcie prostoliniowe, Bahco [M330]
-
Producent:
-
Kod producenta:M330
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2797 pkt. |
Profesjonalne ręczne nożyce do cięcia blachy M330 firmy BAHCO, przeznaczone są do prostoliniowego cięcia dużych arkuszy blach.
Nożycami M330 można ciąć arkusze blach na dużej długości, o grubości nawet do 1,5mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Nożyce do blachy, proste Bahco M330
- przemysłowe nożyce do cięcia blachy M330 Bahco, dzięki specjalnemu ukształtowaniu ostrza i odgiętym rękojeściom pozwalają na wygodne, długie cięcie przelotowe i prostoliniowe dużych arkuszy blach
- ostrza z hartownej stali narzędziowej
- krawędzie szczęk ostrzone
Dane nożyc do blachy Bahco M330
- kierunek cięcia: do długich cięć prostych
- długość całkowita 300mm
- waga: 0,79kg
- maksymalna grubość cięcia stali nierdzewnej: 0,9mm
- maksymalna grubość cięcia stali walcowanej na zimno: 1,5mm
- ostrze: stal narzędziowa
| długość całkowita: | 300 mm |
| waga: | 790 g |
| kierunek cięcia: | do długich cięć prostych |
| grubość cięcia stali walcowanej na zimno: | 1,5 mm |
| EAN: | 7311518160906 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.790 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
