nożyce MAX STEEL do blachy 250mm, Stanley [2-14-556]
-
Producent:
-
Kod producenta:2-14-556
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 623 pkt. |
Uniwersalne ręczne nożyce do cięcia blachy typu "amerykańskiego" firmy 250mm, Stanley [2-14-556] do cięć prostych i wykrawania.
Przeznaczone do cięcia cienkich arkuszy stali, aluminium, tworzywa sztucznego, siatki drucianej, skóry, miedzi oraz wielu innych materiałów.
Nożyce są odkuwane ze stali chromowo-molibdenowej, a elementy mocujące są chromowane.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nożyce MAXSTEEL do blachy 250mm, Stanley [2-14-556]:
- uniwersalne ręczne nożyce do blachy, typ amerykański, do cięć prostych i kierunkowych,
- przeznaczone do cięcia cienkich arkuszy stali, aluminium, tworzywa sztucznego, siatki drucianej, skóry, miedzi oraz wielu innych materiałów,
- nożyce są odkuwane ze stali chromowo-molibdenowej, elementy mocujące chromowane,
- hartowane ostrze umożliwiają cięcie blachy do 0,7 mm grubości,
- dzięki długim ostrzom nożyce bardzo dobrze sprawdzają się przy rozcinaniu długich arkuszy blachy,
- rękojeści pokryte tworzywem sztucznym dla podniesienie komfortu pracy
parametry nożyc do blachy Stanley [2-14-556]:
- kierunek cięcia: do cięć prostych, w lewo, w prawo,
- zakres cięcia: 0,7 mm / 22GA,
- długość całkowita: 250mm
- długość ostrzy: 60 mm
- waga: 0,5 kg
| długość ostrza: | 60 mm |
| długość całkowita: | 250 mm |
| waga: | 500 g |
| kierunek cięcia: | do długich cięć prostych i kształtowych w prawo lub lewo |
| EAN: | 3253562145567 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
