nożyce dźwigniowe do cięcia taśm stalowych, Erdi, Bessey [D123S]
-
Producent:
-
Kod producenta:D123S
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4869 pkt. |
Nożyce dźwigniowe do cięcia taśm stalowych, Erdi, Bessey [D123S]
Wytrzymałe nożyce do cięcia taśm stalowych, także hartowanych (do 32 mm szer. i 1 mm gr.), wyposażone w podwójną dźwignię umożliwiającą lekką, obsługę jedną ręką.
Hartowana indukcyjnie krawędź tnąca zapewnia długą żywotność i precyzyjne cięcie.
Polimerowa szczęka dociskająca chroni przed odskoczeniem taśmy, a specjalna konstrukcja dolnej szczęki ułatwia wsuwanie jej pod taśmę.
Ergonomiczna, dwukomponentowa rękojeść z miękkimi wkładkami redukuje zmęczenie podczas pracy i poprawia komfort użytkowania.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nożyce dźwigniowe do cięcia taśm stalowych, Erdi, Bessey [D123S]
- uniwersalne ręczne nożyce do cięcia taśm stalowych,
- dzięki podwójnej dźwigni, do obsługi narzędzia nie potrzeba wiele wysiłku, wystarczy jedna ręka,
- szczęka dociskająca wykonana z tworzywa polimerowego zapobiega odskoczeniu końców taśmy po przecięciu,
- budowa dolnej szczęki pozwala na łatwe wsunięcie nożyc pod taśmę stalową,
- nożyce mogą być również stosowane z taśmami stalowymi hartowanymi (560 N/mm²) o szerokości do 32mm i grubości 1mm,
- krawędź tnąca została zahartowana indukcyjnie, gwarantując długą żywotność i optymalne rezultaty cięcia,
- ergonomiczna, dwukomponentowa rękojeść z tworzywa sztucznego, posiada miękkie wkładki, które redukują zmęczenie podczas pracy i poprawiają komfort użytkowania,
PARAMETRY TECHNICZNE NOŻYC DŹWIGNIOWYCH DO TAŚM, BESSEY [D123S]
- długość całkowita 260 mm,
- długość ostrzy 38 mm,
- waga: 0.545 kg,
- ostrze: stal kuta, czerniona,
| długość ostrza: | 38 mm |
| długość całkowita: | 260 mm |
| waga: | 545 g |
| EAN: | 4010220030981 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.545 kg |
| długość opakowania: | 27 cm |
| szerokość opakowania: | 10.5 cm |
| wysokość opakowania: | 2.8 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: |
|
| producent: |
Nazwa firmy: BESSEY TOOL GmbH & CO.KG ul. Postfach 1154 74301 Bietigheim-Bissingen, Germany e-mail: info@bessey.de |
