nożyce dwuręczne do cięcia blachy i taśm stalowych, prostoliniowe BAHCO [M6376]
-
Producent:
-
Kod producenta:M6376
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za: 7 dni |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8389 pkt. |
Dwuręczne nożyce do cięcia blachy M6376 firmy BAHCO, przeznaczone do prostoliniowego cięcia w warunkach przemysłowych np. taśm stalowych spinających różne towary lub arkuszy blach.
Długie rękojeści wykonane z wytrzymałych, hartowanych stalowych rurek i szczęki odkuwane ze specjalnie hartowanej stali narzędziowej, pozwalają z łatwością przecinać stalowe taśmy o grubości do 2,5mm, spinające różne towary np. rury czy profile w pakietach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nożyce dwuręczne do blachy proste przemysłowe BAHCO M6376
- dwuręczne nożyce M6376 BAHCO służą do prostoliniowego cięcia w warunkach przemysłowych np. taśm stalowych spinających różne towary i arkuszy blach
- szczęki nożyc są odkuwane są ze specjalnie hartowanej stali narzędziowej co zapewnia im wysoką trwałość
- krawędzie ostrzy naostrzone
- rękojeści wykonane są z hartowanych rurek stalowych, których końcówki powleczone są tworzywem, co podnosi komfort pracy
Parametry nożyc dwuręcznych do blachy BAHCO M6376
- kierunek cięcia: do cięć prostych
- długość całkowita 760mm
- waga: 2,4kg
- maksymalna grubość cięcia stali walcowanej na zimno: 2,5mm
- ostrze: stal narzędziowa
Do nożyc co blachy BAHCO M6376 dostępne są części zapasowe: ostrza, śruba, nakrętka (kod produktu M6376-SH)
| długość całkowita: | 760 mm |
| waga: | 2400 g |
| kierunek cięcia: | do długich cięć prostych |
| grubość cięcia stali walcowanej na zimno: | 2,5 mm |
| EAN: | 7311518196486 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 2.400 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
