nóż składany z ostrzem trapezowym DeWalt [DWHT10992-0]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWHT10992-0
Stan magazynowy: 12
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 715 pkt. |
Nóż składany z ostrzem trapezowym DeWalt DWHT10992-0, w zestawie z 1 ostrzem.
Nóż posiada system szybkiego składania i rozkładania ostrza za pomocą przycisku - Push&Flip. Dźwignia w górnej części obudowy ostrza ułatwia jego wymianę i zabezpieczenia przed wypadnięciem. Rękojeść noża wyprodukowana z aluminium zapewnia niewielką wagę i wygodną pracę.
W rękojeści znajduje się magazynek w którym można przechowywać 5 szt. ostrzy zapasowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Składany nóż z ostrzem trapezowym DeWalt [DWHT10992-0]:
- nóż z wymiennym ostrzem trapezowym,
- posiada blokadę ostrza w pozycji rozłożonej i złożonej (blokada zwalniana jest za pomocą przycisku umieszczonego z prawej strony noża, co ułatwia obsługę jedną ręką),
- nóż posiada system szybkiego składania i rozkładania ostrza - Push&Flip,
- możliwość złożenia ostrza sprawia, że nóż jest bardziej poręczny,
- dźwignia w górnej części obudowy ostrza ułatwia jego wymianę i zabezpieczenia przed wypadnięciem,
- nóż jest lekki i poręczny dzięki wytrzymałej, aluminiowej rękojeści,
- z boku rękojeści znajduje się haczyk umożliwiający zawieszenie noża np. na pasku lub kieszeni spodni,
- w tylnej części rękojeści znajduje się zintegrowany otwór na linkę zabezpieczającą przydatną podczas prac na wysokości,
- nóż dostarczany jest z 1 ostrzem trapezowym, w rękojeści znajduje się magazynek w którym można przechowywać 5 ostrzy zapasowych.
PARAMETRY TECHNICZNE NOŻA SKŁADANEGO DEWALT [DWHT10992-0]:
- typ ostrza: trapezowe,
- liczba ostrzy w zestawie: 1 szt.,
- waga: 15 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 175 mm |
| rodzaj ostrza: | ostrze trapezowe |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 3253560109929 |
| kraj produkcji: | Wietnam |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.15 kg |
| długość opakowania: | 20.40 cm |
| szerokość opakowania: | 8.80 cm |
| wysokość opakowania: | 2.80 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
