nóż składany kieszonkowy, 82mm, DROP POINT, DeWalt [DWHT10993-0]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWHT10993-0
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 799 pkt. |
Nóż składany kieszonkowy DROP POINT DeWalt DWHT10993-0, z ostrzem ze stali nierdzewnej o długości 82 mm.
Nóż posiada system szybkiego składania i rozkładania ostrza - Quick Flip. Płynne ustawiane ostrza w pozycji otwartej lub złożone umożliwiają łożyska kulkowe. Rękojeść noża wyprodukowana z aluminium zapewnia niewielką wagę i wygodną pracę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Składany nóż kieszonkowy, DROP POINT, DeWalt [DWHT10993-0]:
- nóż ze składanym ostrzem o długości 82 mm,
- ostrze wyprodukowane ze stali nierdzewnej, co zapewnia trwałość i odporność na trudne warunki pracy,
- nóż posiada system szybkiego składania i rozkładania ostrza - Quick Flip,
- płynne ustawiane ostrza w pozycji otwartej lub złożonej umożliwiają łożyska kulkowe,
- nóż jest lekki i poręczny dzięki wytrzymałej rękojeści z aluminium,
- z boku rękojeści znajduje się haczyk umożliwiający zawieszenie noża np. na pasku lub kieszeni spodni,
- w tylnej części rękojeści znajduje się zintegrowany otwór na linkę zabezpieczającą przydatną podczas prac na wysokości.
PARAMETRY TECHNICZNE NOŻA SKŁADANEGO DEWALT [DWHT10993-0]:
- typ ostrza: proste,
- długość ostrza: 82 mm,
- długość rękojeści: 116 mm,
- waga: 133 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość ostrza: | 82 mm |
| długość całkowita: | 203 mm |
| rodzaj ostrza: | ostrze składane |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 3253560109936 |
| kraj produkcji: | Wietnam |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.13 kg |
| długość opakowania: | 22.60 cm |
| szerokość opakowania: | 8.90 cm |
| wysokość opakowania: | 1.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
