nóż do usuwania chwastów 220mm, przystawka WA400MP, MAKITA [1913P8-6] do UX01G, DUX18, DUX60
-
Producent:
-
Kod producenta:1913P8-6
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za: 32 dni |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10813 pkt. |
Nóż do odchwaszczania, przystawka WA400MP, Makita 1913P8-6, o szerokości cięcia 200 mm, przeznaczony do usuwania chwastów razem z korzeniami i spulchniania wierzchniej warstwy ziemi przed sadzeniem nowych roślin.
Lekka przystawka do urządzeń wielofunkcyjnych z ostrzem z regulacją kąta nachylenia, sprawdzi się zarówno na płaskim terenie, jak i na zboczach.
Nóż do usuwania chwastów przeznaczony jest do narzędzi wielofunkcyjnych Makita: UX01G, DUX18, DUX60
Przystawka nóż do usuwania chwastów 220 mm, WA400MP, MAKITA [1913P8-6]:
- przeznaczona do efektywnego usuwania chwastów z korzeniami, spulchniania wierzchniej warstwy ziemi i przygotowania jej do sadzenia,
- sprawdzi się w pracy zarówno na płaskim terenie, jak i na zboczach,
- niskie wibracje i możliwość regulacji kąta nachylenia ostrza zapewniają wygodną pracę,
- ostrze można łatwo wymienić (wymienne ostrze 1913L5-4 dostępne jest oddzielnie),
- łatwe podłączanie do urządzenia ułatwia obsługę,
- nożyce przeznaczone do akumulatorowych urządzeń wielofunkcyjnych Makita: UX01G, DUX18, DUX60
PARAMETRY TECHNICZNE NOŻA DO CHWASTÓW WA400MP, MAKITA [1913P8-6]:
- szerokość cięcia: 200 mm,
- głębokość robocza: 35 mm,
- częstotliwość skoków:
- z UX01G: 570 / 815 / 970 min.,
- z DUX18: 680 / 970 min.,
- z DUX60: 570 / 815 / 970 min., - wymiary (D x S x W): 981 x 226 x 196 mm,
- waga: 2,8 kg
- instrukcja obsługi
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 197050351616 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 3 kg |
| długość opakowania: | 99 cm |
| szerokość opakowania: | 24 cm |
| wysokość opakowania: | 21 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
