Nowości narzędzi marki WERA

Polecamy Nowości marki Wera!

Wśród nich uchwyt do wkrętarki na bity 1/4", model 881/4/1 SB. Uchwyt jest rewelacyjny do montażu desek, budowy tarasów i konstrukcji drewnianych, sprawdza się przy montażu seryjnym. Posiada regulację głębokości wkręcania i filcowy pierścień chroniący powierzchnie desek przed zarysowaniem. Zapewnia równomierne zagłębianie wkrętów, oraz pozwala uniknąć tzw. gniazd wodnych doprowadzających do próchnienia desek. Uchwyt dostępny jest także w zestawie T1 z 15 najpopularniejszymi bitami ze stali nierdzewnej i uchwytem Rapidaptor, zapakowanym w etui systemu Wera 2go.

Nowe zestawy wkrętaków precyzyjnych ESD Kraftform Micro WERA, zabezpieczonych przed ładunkami elektrostatycznymi, niezastąpione m.in. dla elektroników, serwisantów smartfonów i sprzętu komputerowego a także mechaników precyzyjnych, modelarzy, jubilerów, zegarmistrzów i optyków. Wkrętaki chronią elektronikę przed ładunkami elektrostatycznymi i związanymi z nimi uszkodzeniami, przeszły przez restrykcyjne testy czołowych producentów stosujących zaawansowane technologie.

Krótkie wkrętaki Kraftform Kompakt Stubby Wera z magazynkiem na 6 bitów 1/4" i uchwytem magnetycznym, do prac w trudno dostępnych miejscach.

Nowy rozmiar klucza samonastawnego Joker 6004 XL o zakresie pracy 19-24mm lub 3/4"-15/16".

Zestaw narzędzi dla profesjonalistów zajmujących się obróbką drewna, model H 1 zawierający 134 narzędzia firm: Wera, BESSEY®, "KIRSCHEN"®, KNIPEX®, Lyra®, PICARD® i Stabila®. Zestaw zapakowany jest w wytrzymałym neseserze systemu Wera 2go, ułatwiającym przenoszenie narzędzi na miejsce pracy.Obejrzyj film z prezentacją zestawu do montażu desek i budowy tarasów

Więcej nowości Wera