nieiskrzący młotek kulisty 510g, Bahco [NS506-450]
-
Producent:
-
Kod producenta:NS506-450
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2191 pkt. |
Nieiskrzący młotek kulisty Bahco [NS506-450] o długości całkowitej 325 mm, przeznaczony do stosowania w przestrzeniach zagrożonych wybuchem, oraz wszędzie tam, gdzie zastosowanie narzędzi ze stali grozi powstaniem iskier mechanicznych zdolnych do zapalenia mieszaniny wybuchowej.
Obuch młotka wykonany z brązu aluminiowego, trzonek z drewna hikorowego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.NIEISKRZĄCY MŁOTEK KULISTY BAHCO [NS506-450]:
- nieiskrzący młotek kulisty przeznaczony do stosowania w przestrzeniach zagrożonych wybuchem, oraz wszędzie tam, gdzie zastosowanie narzędzi ze stali grozi powstaniem iskier mechanicznych zdolnych do zapalenia mieszaniny wybuchowej,
- młotek z trzonkiem z drewna hikorowego,
- wyprodukowany zgodnie ze standardem UNE 16589
PARAMETRY MŁOTKA KULISTEGO BAHCO [NS506-450]:
- długość całkowita: 325 mm,
- szerokość obucha [A]: 100 mm,
- średnica obucha [C]: 30 mm,
- waga obucha: 450 g,
- waga całkowita: 510 g,
- materiał obucha: brąz aluminiowy
| długość całkowita: | 325 mm |
| waga: | 510 g |
| EAN: | 7314150285136 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.520 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
