nauszniki ochronne Stanley [SY345C]
-
Producent:
-
Kod producenta:SY345C
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 483 pkt. |
Nauszniki przeciwhałasowe STANLEY SY345C, przeznaczone do ochrony słuchu podczas wykonywania prac związanych z hałasem do 26 dB.
Nauszniki ochronne o lekkiej i solidnej konstrukcji, z regulowanym, wyściełanym pałąkiem, posiadają nakładki wypełnione pianką redukującą hałas i zapewniającą komfort nawet przy długotrwałym noszeniu.
Spełniają wymogi normy EN-352.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nauszniki ochronne Stanley [SY345C]:
- nauszniki przeciwhałasowe o lekkiej i solidnej konstrukcji, z regulowanym, wyściełanym pałąkiem,
- dobrze dolegają do uszu i głowy, nie powodując ucisku, dzięki czemu zapewniają komfortową pracę w głośnym środowisku pracy,
- posiadają nakładki wypełnione pianką redukującą hałas i zapewniającą komfort nawet przy długotrwałym noszeniu,
- sprawdzą się podczas wykonywania prac wiążących się z hałasem o wartości 26 dB,
- spełniają wymogi normy EN-352
PARAMETRY TECHNICZNE NAUSZNIKÓW STANLEY [SY345C]:
- poziom redukcji hałasu: SNR 26 (26 dB),
- waga: 270 g
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 674326277875 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| kolor: | czarny |
| rodzaj: |
|
| masa z opakowaniem: | 0.27 kg |
| długość opakowania: | 25 cm |
| szerokość opakowania: | 23 cm |
| wysokość opakowania: | 7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
