    K9506M-50
358,36zł brutto
291,35zł netto
Cena punktowa: 3584 pkt.
Wydłużona nasadka udarowa sześciokątna, metryczna z mocowaniem na kwadrat 1" BAHCO K9506M-50, rozmiar 50 mm.
Wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, oksydowanej, ma profil DYNAMIC-DRIVE 6-kątny.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa wydłużona sześciokątna mocowana na kwadrat 1" do śrub 50 mm, Bahco [K9506M-50]:
  • wydłużona nasadka udarowa 6-kątna, profil Dynamic-Drive, mocowana na kwadrat 1" w rozmiarze metrycznym 50 mm,
  • wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, oksydowanej, zgodnie z normą DIN 3129, ISO 2725,
  • prowadzenie 1" spełnia normy DIN 3121-H 25 / ISO 1174,
Nasadka udarowa 1" Bahco [K9506M-50]:
  • rozmiar nasadki: 50 mm,
  • mocowanie: 1",
  • rodzaj nasadki: sześciokątna,
  • długość nasadki L: 110 mm,
  • średnica D1: 74,5 mm,
  • średnica D2: 54 mm,
  • głębokość gniazda T: 32 mm,
  • waga: 1930 g
długość całkowita: 110 mm
waga: 1930 g
typ mocowania : kwadrat 1''
rozmiar: 50 mm