    K9506M-22
204,54zł brutto
166,29zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 2045 pkt.
Wydłużona nasadka udarowa sześciokątna, metryczna z mocowaniem na kwadrat 1" BAHCO K9506M-22, rozmiar 22 mm.
Wyprodukowana z wysokiej jakości stali stopowej, oksydowanej, ma profil DYNAMIC-DRIVE 6-kątny.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa wydłużona sześciokątna mocowana na kwadrat 1" do śrub 22 mm, Bahco [K9506M-22]:
  • wydłużona nasadka udarowa 6-kątna, mocowana na kwadrat 1" w rozmiarze metrycznym 22 mm,
  • prowadzenie 1" spełnia normy DIN 3121-H 25 / ISO 1174,
PARAMETRY TECHNICZNE NASADKI UDAROWEJ 1" BAHCO [K9506M-22]:
  • rozmiar nasadki: 22 mm,
  • mocowanie: 1",
  • rodzaj nasadki: sześciokątna,
  • długość nasadki [L]: 110 mm,
  • średnica [D1]: 40 mm,
  • średnica [D2]: 54 mm,
  • głębokość gniazda [T]: 16 mm,
  • waga: 1400 g
długość całkowita: 110 mm
waga: 1400 g
typ mocowania : kwadrat 1''
rozmiar: 22 mm