nasadka udarowa wydłużona sześciokątna 1", rozmiar 22mm, Bahco [K9506M-22] profil Dynamic-Drive
-
Producent:
-
Kod producenta:K9506M-22
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2045 pkt. |
Wydłużona nasadka udarowa sześciokątna, metryczna z mocowaniem na kwadrat 1" BAHCO K9506M-22, rozmiar 22 mm.
Wyprodukowana z wysokiej jakości stali stopowej, oksydowanej, ma profil DYNAMIC-DRIVE 6-kątny.
Nasadka udarowa przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych oraz pneumatycznych z napędem udarowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Nasadka udarowa wydłużona sześciokątna mocowana na kwadrat 1" do śrub 22 mm, Bahco [K9506M-22]:
- wydłużona nasadka udarowa 6-kątna, mocowana na kwadrat 1" w rozmiarze metrycznym 22 mm,
- o profilu Dynamic-Drive pozwalającym na doskonałe dopasowanie do nakrętki / śruby, co sprawia, że siła przenoszona jest na pewną powierzchnię ścianki nakrętki / śruby, a nie na jej narożniki,
- nasadka wyprodukowana z wysokiej jakości stali stopowej, oksydowanej, zgodnie z normą DIN 3129, ISO 2725,
- prowadzenie 1" spełnia normy DIN 3121-H 25 / ISO 1174,
- nasadka udarowa przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych oraz pneumatycznych z napędem udarowym,
- w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa należy użyć sprężynę blokującą K560F-7 dostępną oddzielnie
PARAMETRY TECHNICZNE NASADKI UDAROWEJ 1" BAHCO [K9506M-22]:
- rozmiar nasadki: 22 mm,
- mocowanie: 1",
- rodzaj nasadki: sześciokątna,
- długość nasadki [L]: 110 mm,
- średnica [D1]: 40 mm,
- średnica [D2]: 54 mm,
- głębokość gniazda [T]: 16 mm,
- waga: 1400 g
| długość całkowita: | 110 mm |
| waga: | 1400 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1'' |
| rozmiar: | 22 mm |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 7314151844998 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.89 kg |
| długość opakowania: | 5.5 cm |
| szerokość opakowania: | 5.5 cm |
| wysokość opakowania: | 10 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
