    K7800M-21
24,24zł brutto
19,71zł netto
Cena punktowa: 242 pkt.
Profesjonalna, ultrakrótka nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" BAHCO typ K7800M-21 w rozmiarze metrycznym do śrub 21mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Ultrakrótka nasadka udarowa sześciokątna 1/2" do śrub M21 Bahco K7800M-21
Nasadka udarowa krótka do śrub 21mm Bahco K7800M-21
  • rozmiar nasadki: 21mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 29,9mm
  • średnica u wylotu "D2": 29,9mm
  • wysokość "L": 28mm
  • waga: 115g
długość całkowita: 28 mm
waga: 115 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 21 mm