    K7800M-18
20,64zł brutto
16,78zł netto
Cena punktowa: 206 pkt.
Profesjonalna, ultrakrótka nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" BAHCO typ K7800M-18 w rozmiarze metrycznym do śrub 18mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Ultrakrótka nasadka udarowa sześciokątna 1/2" do śrub M18 Bahco K7800M-18
Nasadka udarowa krótka do śrub 18mm Bahco K7800M-18
  • rozmiar nasadki: 18mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 27,5mm
  • średnica u wylotu "D2": 27,5mm
  • wysokość "L": 28mm
  • waga: 105g
długość całkowita: 28 mm
waga: 105 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 18 mm