    K7800M-17
16,10zł brutto
13,09zł netto
Cena punktowa: 161 pkt.
Profesjonalna, ultrakrótka nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" BAHCO typ K7800M-17 w rozmiarze metrycznym do śrub 17mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Ultrakrótka nasadka udarowa sześciokątna 1/2" do śrub M17 Bahco K7800M-17
Nasadka udarowa krótka do śrub 17mm Bahco K7800M-17
  • rozmiar nasadki: 17mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 25,9mm
  • średnica u wylotu "D2": 25,9mm
  • wysokość "L": 28mm
  • waga: 100g
długość całkowita: 28 mm
waga: 100 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 17 mm