nasadka udarowa ultrakrótka sześciokątna 1/2" M16 Bahco [K7800M-16]
-
Producent:
-
Kod producenta:K7800M-16
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 156 pkt. |
Profesjonalna, ultrakrótka nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" BAHCO typ K7800M-16 w rozmiarze metrycznym do śrub 16mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Dzięki skróceniu długości całkowitej o ponad 25%, ultrakrótka nasadka udarowa jest bardzo przydatna w miejscach o utrudnionym dostępie.
Ultrakrótka nasadka udarowa Bahco przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach, narzędziach akumulatorowych czy pneumatycznych z napędem udarowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Ultrakrótka nasadka udarowa sześciokątna 1/2" do śrub M16 Bahco K7800M-16
Profesjonalna ultrakrótka nasadka udarowa 6-kątna 1/2" BAHCO z serii K7800M, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej, odpornej na uderzenia. W serii ultrakrótkich nasadek udarowych uzyskano ponad 25% redukcji długości całkowitej przez co wymiar głębokości nie spełnia normy ISO 2725-2. Ultrakrótka nasadka udarowa przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach, narzędziach akumulatorowych czy pneumatycznych z napędem udarowym.
Nasadka udarowa krótka do śrub 16mm Bahco K7800M-16
- rozmiar nasadki: 16mm
- rodzaj nasadki: sześciokątna
- mocowanie: 1/2"
- średnica u nasady "D1": 24,9mm
- średnica u wylotu "D2": 24,9mm
- wysokość "L": 28mm
- waga: 100g
W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa do ultrakrótkiej nasadki udarowej należy użyć sprężyny zaciskowej K560F-5.
Polecamy profesjonalną krótką nasadkę udarową Bahco do stosowania z kluczami udarowymi w serwisach samochodowych i serwisach maszyn.
| długość całkowita: | 28 mm |
| waga: | 100 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| rozmiar: | 16 mm |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 7314150326358 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.062 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
