    K7800M-15
20,05zł brutto
16,30zł netto
Cena punktowa: 200 pkt.
Profesjonalna, ultrakrótka nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" BAHCO typ K7800M-15 w rozmiarze metrycznym do śrub 15mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Ultrakrótka nasadka udarowa sześciokątna 1/2" do śrub M15 Bahco K7800M-15
Nasadka udarowa krótka do śrub 15mm Bahco K7800M-15
  • rozmiar nasadki: 15mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 23mm
  • średnica u wylotu "D2": 24,9mm
  • wysokość "L": 28mm
  • waga: 76g
długość całkowita: 28 mm
waga: 76 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 15 mm