    K7800M-13
15,58zł brutto
12,67zł netto
Cena punktowa: 156 pkt.
Profesjonalna, ultrakrótka nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" BAHCO typ K7800M-13 w rozmiarze metrycznym do śrub 13mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Ultrakrótka nasadka udarowa sześciokątna 1/2" do śrub M13 Bahco K7800M-13
Nasadka udarowa krótka do śrub 13mm Bahco K7800M-13
  • rozmiar nasadki: 13mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 20,2mm
  • średnica u wylotu "D2": 24,9mm
  • wysokość "L": 28mm
  • waga: 76g
długość całkowita: 28 mm
waga: 76 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 13 mm