    K7800M-12
20,05zł brutto
16,30zł netto
Cena punktowa: 200 pkt.
Profesjonalna, ultrakrótka nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" BAHCO typ K7800M-12 w rozmiarze metrycznym do śrub 12mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Ultrakrótka nasadka udarowa sześciokątna 1/2" do śrub M12 Bahco K7800M-12
Nasadka udarowa krótka do śrub 12mm Bahco K7800M-12
  • rozmiar nasadki: 12mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 19mm
  • średnica u wylotu "D2": 24,9mm
  • wysokość "L": 28mm
  • waga: 76g
długość całkowita: 28 mm
waga: 76 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 12 mm