nasadka udarowa sześciokątna, wydłużana 1", rozmiar 50 mm, IRIMO [178-50-2]
-
Producent:
-
Kod producenta:178-50-2
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2962 pkt. |
Nasadka udarowa sześciokątna, wydłużona z mocowaniem na kwadrat 1" Irimo symbol [178-50-2] w rozmiarze metrycznym do śrub 50 mm.
Wysoką jakość nasadki udarowej Irimo potwierdza wykonanie zgodnie z normami UNE16507, ISO2725, DIN3129.
Nasadka udarowa przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych, oraz pneumatycznych z napędem udarowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nasadka udarowa sześciokątna, wydłużana na kwadrat 1" do śrub, rozmiar 50 mm, Irimo [178-50-2]:
- nasadka udarowa 6-kątna, wydłużana na kwadrat 1" IRIMO w rozmiarze metrycznym,
- wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej, zgodnie z normą UNE16507, ISO2725, DIN3129,
- nasadka udarowa przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych, oraz pneumatycznych z napędem udarowym.
Nasadka udarowa firmy Irimo [178-50-2]:
- rozmiar nasadki S: 50 mm
- rodzaj nasadki: sześciokątna
- mocowanie: 1"
- średnica A: 73 mm,
- głębokość B: 36 mm,
- średnica C: 54 mm,
- wysokość L: 95 mm,
- waga: 1896 g
| długość całkowita: | 95 mm |
| waga: | 1896 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1'' |
| przeznaczone do narzędzia: | klucz udarowy |
| rozmiar: | 50 mm |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 8414909234398 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.548 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
