Nasadka udarowa sześciokątna, wydłużana 1/2", rozmiar 14mm, Facom [NS.14LA]
-
Producent:
-
Kod producenta:NS.14LA
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1071 pkt. |
Nasadka udarowa sześciokątna, wydłużona z mocowaniem na kwadrat 1/2" Facom NS.14LA w rozmiarze metrycznym do śrub 14mm.
Przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych, oraz pneumatycznych z napędem udarowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Nasadka udarowa sześciokątna, wydłużana 1/2", rozmiar 14mm, Facom [NS.14LA]:
- nasadka udarowa 6-kątna, wydłużana na kwadrat 1/2" w rozmiarze metrycznym 14mm,
- wykonana z wysokiej jakości stali chromowo-molibdenowej,
- specjalnie opracowana pod kątem odporności na naprężenia powstające na urządzeniach udarowych,
- nasadka udarowa przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych, oraz pneumatycznych z napędem udarowym.
Nasadka udarowa wydłużana 1/2" Facom [NS.14LA]:
- rozmiar nasadki A: 14 mm,
- wymiar d: 24 mm,
- wymiar d1: 22 mm,
- długość całkowita L: 78 mm,
- wymiar L1: 21 mm,
- rodzaj nasadki: sześciokątna,
- mocowanie: 1/2"
- typ gwarancji: E (gwarancja bezterminowa),
- rozmiar kołka zabezpieczającego: GA20B,
- rozmiar pierścienia: BA20B,
Narzędzia Facom objęte są całkowitą gwarancją, bez ograniczenia w czasie!
| waga: | 200 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| rozmiar: | 14 mm |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 3148516553652 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.155 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
