nasadka udarowa sześciokątna 1", rozmiar 80mm, Bahco [K9501M-80] profil Dynamic-Drive
-
Producent:
-
Kod producenta:K9501M-80
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7865 pkt. |
Nasadka udarowa sześciokątna, metryczna z mocowaniem na kwadrat 1" BAHCO K9501M-80, rozmiar 80 mm.
Wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, oksydowanej, ma profil DYNAMIC-DRIVE 6-kątny.
Nasadka udarowa przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych oraz pneumatycznych z napędem udarowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Nasadka udarowa sześciokątna mocowana na kwadrat 1" do śrub 80 mm, Bahco [K9501M-80]:
- nasadka udarowa 6-kątna z profilem Dynamic-Drive, mocowana na kwadrat 1" w rozmiarze metrycznym 80 mm,
- Dynamic-Drive to taki profil dopasowania do nakrętki / śruby, że siła przenoszona jest na pewną powierzchnię ścianki nakrętki / śruby a nie na jej narożniki,
- wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, oksydowanej, zgodnie z normą DIN 3129, ISO 2725,
- prowadzenie 1" spełnia normy DIN 3121-H 25 / ISO 1174,
- nasadka udarowa przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych oraz pneumatycznych z napędem udarowym,
- w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa należy użyć sprężynę blokującą K560F-7 dostępną oddzielnie
Nasadka udarowa 1" Bahco [K9501M-80]:
- rozmiar nasadki: 80 mm,
- mocowanie: 1",
- rodzaj nasadki: sześciokątna,
- długość nasadki L: 99 mm,
- średnica D1: 105 mm,
- średnica D2: 54 mm,
- waga: 3750 g
| długość całkowita: | 99 mm |
| waga: | 3750 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1'' |
| rozmiar: | 80 mm |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 7314151802868 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 3.850 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
