    K9501M-46
271,47zł brutto
220,71zł netto
Cena punktowa: 2715 pkt.
Nasadka udarowa sześciokątna, metryczna z mocowaniem na kwadrat 1" BAHCO K9501M-46, rozmiar 46 mm.
Wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, oksydowanej, ma profil DYNAMIC-DRIVE 6-kątny.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna mocowana na kwadrat 1" do śrub 46 mm, Bahco [K9501M-46]:
  • nasadka udarowa 6-kątna z profilem Dynamic-Drive, mocowana na kwadrat 1" w rozmiarze metrycznym 46 mm,
  • wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, oksydowanej, zgodnie z normą DIN 3129, ISO 2725,
  • prowadzenie 1" spełnia normy DIN 3121-H 25 / ISO 1174,
Nasadka udarowa 1" Bahco [K9501M-46]:
  • rozmiar nasadki: 46 mm,
  • mocowanie: 1",
  • rodzaj nasadki: sześciokątna,
  • długość nasadki L: 75 mm,
  • średnica D1: 69,5 mm,
  • średnica D2: 54 mm,
  • waga: 1000 g
długość całkowita: 75 mm
waga: 1000 g
typ mocowania : kwadrat 1''
rozmiar: 46 mm